ВИГІДНЕ РОЗТАШУВАННЯ
ПРЕМІАЛЬНІ МАТЕРІАЛИ
КОМФОРТ БІЗНЕС-КЛАСУ
ІТАЛІЙСЬКИЙ КЕРАМОГРАНІТ
ПІДСВІТКА ФАСАДУ
Дизайнерський фасад
що підкреслює статус власників
Створена ідеологія проєкту дає змогу відчути сучасну естетику та розкіш простору.
Ми застосували інноваційний підхід у архітектурі. Для оздоблення фасаду використали один з кращих матеріалів у світі - італійський керамограніт.
Матеріал має незрівнянний вигляд, прекарсні якісні характеристики. Та застосовується у преміальних обєктах Лондона, Парижу, Барселони.

Офіси
бізнес-класу
Офіси бізнес класу - унікальний простір для вашого бізнесу.
Сучасна архітектура, що надає особливий статус вашому бізнесу, прогресивний дизайн внутрішнього простору, що відповідає стандартам бізнес класу, інтелектуальні системи керування та надсучасний конструктив, що гарантують довговічність та надійність.

Окремий ліфт OTIS лише для користувачів та відвідувачів LUX BUSINESS CENTER. Адже комерційні та житлові площі чітко розмежовані між собою
Окремий ліфт Otis прямо в паркінг
Надзвичайно важливим елементом функціоналу LUX BUSINESS CENTER є підземний паркінг, що створює додатковий комфорт для власників та відвідувачів бізнес центру
Підземний паркінг
Статус бізнес класу відтворений у кожній деталі ЖК LUX STANDARD. У будівництві використовуються виключно перевірені, надійні та сертифіковані будівельні матеріали, адже конструктив створено за останнім словом будівельних технологій.
Преміальні матеріали
LUX STANDARD уособлює в собі велич сучасної естетики та забезпечує прекрасні видові характристики завдяки розкішним, панорамним фасадним рішенням.
Панорамний фасад
Квартири бізнес-класу
Повністю закрита територія з цілодобюовою системою контролю доступу.
Закрита територія
Для Вашого комфорту, у ЖК Standard К LUX передбачено надсучасні безсушмні ліфти Otis. Більше того, для вашого комофрту ліфт прямує з вашого поверху прямо у паркінг.
Ліфт в паркінг
Вікна REHAU
Сучасні вікна REHAU з тонованим склопакетом забезпечать тишу та комфорт у Ваших апартаментах
Котли Vaillant
Сучасті та надійні котли марки Vaillant , що визнані одними з кращих на ринку опалювальних систем у світі, забезпечать надійну роботу, створять комфортну атмосферу та мінімізують витрати в опалювальний період
Дитячий майданчик
Ми з особливою увагою підійшли до проектування дитячих майданчиків. У ЖК LUX Standard вони будуть сучаними та безпечними. Дитячий майданчик та автомобільні зони чітко відмежовані, та не будуть між собою пересікатись.
Зони відпочинку
ЖК LUX STANDARD - це місце де Ваш власний комфорт не обмежується дверима Вашої квартири. До послуг мешканців сучасні смарт-зони відпочинку, де ви зможете відовліктись від міської метушні, та приємно провести час із сім'єю, або ж почитати книгу в затишному місці.
ХІД БУДІВНИЦТВА
  Всі права захищені. Використання веб-сайту та всіх матеріалів, які розміщені на цьому веб-сайті в будь-якій формі та/або будь-яким способом без попередньо отриманого письмового дозволу Standart Bud заборонено.

  © All Rights Reserved. Standart Bud 2020

  ЖК "СТАНДАРТ"
  Бізнес-клас
  у нерухомості
  м. Полтава,
  Європейська, 21, оф. 501
  м. Полтава,
  вул. Великотирнівська, 9А
  м. Полтава,
  вул. Степового фронту, 6
  ЖК "ДИНАСТІЯ"
  ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС
  СОЦ. МЕРЕЖІ
  ДВІ ПЕРЕМОГИ СЕРЕД КРАЩИХ РЕГІОНАЛЬНИХ КОМПЛЕКСІВ
  Забудовник «Стандарт Буд» входить до найпрестижнішого об'єднання забудовників в Україні
  STANDARD LUX
  м. Полтава,
  вул. Європейська, 45,47
  Найавторитетніша Конфедерація будівельників України визнала проєкт комлпексу Standard LUX кращим регіональним комлексом бізнес-класу.
  До уваги було взято наступні параметри:
  - Архітектура фасаду та матеріал оздоблення
  ⁃ Локація
  ⁃ Інфраструктура комплексу та комфорт для власників
  ⁃ Якість матеріалів та наповннення
  КРАЩИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ КОМПЛЕКС БІЗНЕС-КЛАСУ
  ПЕРЕМОЖЕЦЬ У НОМІНАЦІЇ